Biz Kimiz?
Veka Medya olarak 2008 yılında yayına başlamış bulunmaktadır. Ancak, iş tecrübemiz ve değişik alanlardaki çalışmalarımızla 1995 yılına kadar uzanmaktayız.

Yayıncılık dünyasına öncelikle yazılı basında başlayan ekibimiz üyelerimiz Hürriyet, Günaydın ve Türkiye Gazetelerinin çeşitli birimlerinde görev almışlardır.

Daha sonraları görsel medyada da yer alan ekibimiz A TV, Kanal D, Star TV, TGRT ve Kanal 7'de çok farklı içeriklere sahip TV programları üretmişlerdir.

2008 yılından itibaren ise geleceğin sektörü olarak internet yayıncılığına başlamış bulunuyoruz. Kadınca Dünya web sitesi ile başladığımız yayın hayatımızda bugün 18 adet web sitesi ile çok geniş bir yelpazede yayınlarımız bulunmaktadır.

Yaşama dair ne varsa web sitelerimizin içeriklerinde bulunmaktadır. Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi ve Vatan gazetesi İnternet siteleri ile ortak çalışma yapılarak hitleri her gün artmakta olan VEKA MEDYA siteleri sizlerinde beğenisi ile haklı bir övgü kazanmıştır

Firmalar özel çözümlerimizle tüm detaylar için bizimle mutlaka irtibata geçiniz. Size özel bir çözümümüz mutlaka bulunmaktadır.

İlginize şimdiden teşekkür ediyoruz.


Vedat KIZIL
Veka Medya
Genel Yayın Müdürü